Mirror TV

Özel yansıma teknolojisi kullanılarak üretilen Mirror TV, kullanılmadığı zamanlarda standart ve dekoratif bir ayna görevi görürken, kumandanıza bir dokunuşunuz ile televizyon özelliği kazanacaktır.  Küçük mekanlarda derinlik yaratmak amacıyla sıklıkla kullanılan aynalar artık sadece ayna olmayacak.

Özel lens teknolojisi kullanılarak üretilen Mirror TV, benzer ürünlere göre 2 kat daha fazla görüntü kalitesi sağlamaktadır. Bronz ve gümüş renklerde, ister çerçeveli, ister çerçevesiz olarak kullanılabilen Mirror TV de mevcut dekorasyonunuza uygun çözümleri ayağınıza sunuyoruz.

Anahtar çözümlerle hizmet veren şirketimizin ürün gamında bulunan bu özel ürün ile izlemek ya da izlettirmek istediğiniz her şeyi istediğiniz mekanlarda istediğiniz şıklıkla sunuyoruz. 

Kurumsal kimlik, teknik servis garantisi ile her zaman sağladığı hizmetlerin arkasında durabilen firmamız ile teknolojiyi mimariyle buluşturma görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Unutmayın Cineglass ile televizyonlarınız artık sadece televizyon değil.

Foto Galeri

Mirror TV 1
Mirror TV 2
Mirror TV 3
Mirror TV 4

Video Galeri

                  

                   

MIRROR TV